چاپ        ارسال به دوست

ضیافت افطاری با مسئولین محترم دانشگاه و تشکل های دانشجویی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه مراسم ضیافت افطاری به همراه مسئولین محترم دانشگاه از جمله ، معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی ، ریاست محترم حراست ، مدیریت محترم امور فرهنگی ، مدیریت محترم امور خوابگاه ها و مدیریت محترم تربیت بدنی و میهمانان عزیز با تشکل های دانشجویی علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، صنفی و ورزشی پنج شنبه مورخ 96/4/1 مصادف با 27 ماه مبارک رمضان در سالن سیب طبقه سوم ساختمان سلف برگزار گردید.

 

در ابتدای مراسم طی روز های گذشته ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی با تلاوت قاریان محترم دانشجویی آغاز شد.

 

سپس از بیانات حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم زاده مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بهره مند شدیم. محور سخنان ایشان درمورد مشارطه و مراقبه از نفس و تجدید میثاق روزانه برای ترک گناه و  خودسازی و انتخاب همنشین خوب و کسی که انسان را بیاد خدا اندازد. از دیگر بیانات ایشان غنیمت دانستن وقت بخصوص برای طلاب و دانشگاهیان جهت مطالعه و مناجات و عدم بطالت عمر .ایشان فرمودند بهترین زمان مشارطه بعد از نماز صبح می باشد.از جمله نکات مهم که توصیه به دانشجویان داشتند فرمودند برای تغییر و برنامه ریزی کار را به فردا و فرداها حواله نکنیم. ایشان مهمترین تکلیف را آدم شدن ذکر کردند.

 

پس از سخنرانی و اقامه نماز جماعت در مسجد دانشگاه ، در سالن سیب طبقه سوم سلف در ضیافت افطار از میهمانان عزیز پذیرایی شد.

 

در خلال مراسم افطار هم از میهمانان اعم از مسئولین محترم و تشکل های دانشجویی مصاحبه تصویری انجام شد.

 

در پایان از زحمات روابط عمومی دانشگاه علی الخصوص آقای فرجی جهت ثبت لحظات شیرین و به یاد ماندنی و تصویر برداری کمال تقدیر و تشکر را داریم.

 

 


١٨:١٢ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٤٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج