چاپ        ارسال به دوست

گردهمایی دانش‌آموختگان رشته‌ی اقتصاد و بانکداری اسلامی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گردهمایی دانش‌آموختگان رشته‌ی اقتصاد و بانکداری اسلامی

با همکاری کانون رویش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه خوارزمی و

دانشکده‌ی علوم اقتصادیدر روز سه شنبه مورخ  26 بهمن در سالن فرهیختگان دانشکده ی مدیریت دانشگاه خوارزمی برگزار شد.  


این همایش با حضور ریاست محترم دانشگاه، جمعی از مدیران و اعضای هیئت رییسه‌ی دانشگاه خوارزمی، اعضای هیئت علمی دانشکده‌ی علوم اقتصادی، جمعی از دانش‌ آموختگان و نیز تعدادی از دانشجویان علاقه‌مند رشته‌ی اقتصاد اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین معصومی نیا مدیر گروه اقتصاد و بانکداری اسلامی دانشگاه خوارزمی به بیان چالش ها و مشکلات پیش روی فارغ التحصیلان این رشته ها پرداخت و خواستار حمایت بیشتر مسئولان از رشته ی اقتصاد و بانکداری اسلامی شد و نیاز مبرم جامعه و مسائل اقتصادی کشور به اصول و مبانی اقتصاد اسلامی را گوشزد کرد.

همچنین دکتر تهامی مدیر کل آموزش دانشگاه سخنانی در باب اهمیت ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه ایراد کرد.

در ادامه دکتر کنجوری مدیر دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه خوارزمی در باره‌ی فعالیت‌ها و برنامه‌های این دفتر سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی صحیح بتوانیم ارتباطی دو سویه، منطقی و هدفمند را بین دانشگاه و دانش‌آموختگان برقرار کنیم و از این راه برای ارتقای دانشگاه و نیز رفع مشکلات دانش‌آموختگان کمک کنیم. 

در ادامه جلسه تعدادی از دانش آموختگان برجسته ی گروه اقتصاد و بانکداری اسلامی، تجربیات دوران دانشجویی و دوران پس از آن را در اختیار حاضران قرار دادند.

در پایان، جناب آقای حبیبی مدیر کل حوزه ی دانشجویی، که خود از دانش‌آموختگان دانشگاه خوارزمی است، تجربیات خود را در انجمن دانش‌آموختگان با حاضران جلسه در میان گذاشت.

سپس جناب آقای دکتر سبحان اللهی رئیس محترم دانشگاه خوارزمی به بیان تاریخچه ی دانشگاه و دستاوردهای علمی آن پرداخت و آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه از دفتر ارتباط با دانش آموختگان، ابراز داشت و بر اهمیت ارتباط دانشگاه ها با فارغ التحصیلان خود تأکید نمود.


٠٩:١٤ - پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٧١٥٠    /    تعداد نمایش : ١٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج